O Kajaki Sękowski

Firma Kajaki Sękowski działa od 2005 roku. Siedziba naszej firmy mieści się w Czarnej Wodzie. Organizujemy spływy kajakowe rzekami Wdą i Brdą. Obsługujemy osoby indywidualne i grupy zorganizowane, dla których organizujemy zarówno jedno- jak i wielodniowe wyprawy. W naszej ofercie posiadamy sprzęt kajakarski najwyższej klasy, transport osób, bagaży oraz pełną dostępność w razie nieprzewidzianych sytuacji. Dysponujemy również polem kempingowym nad brzegiem rzeki Wdy oraz zamkniętym parkingiem dla zmotoryzowanych.

Nasza misja

Wolny czas można spędzać na wiele sposobów. My wierzymy, że najlepszym sposobem jest połączenie trzech elementów: przygody, relaksu i natury. To wszystko zapewniają spływy kajakowe – aktywny odpoczynek na łonie przyrody. Krótsze spływy są dobre dla początkujących lub bardzo zapracowanych, dłuższe to propozycja dla bardziej zaawansowanych kajakarzy i zorganizowanych grup.

Jesteśmy firmą rodzinną

Kajaki Sękowski to przedsięwzięcie rodzinne, prowadzone przez małżeństwo Włodzimierza i Sabiny Sękowskich, ze wsparciem syna Jędrzeja. Świetnie się uzupełniamy: Włodzimierz dba o transport i sprawy techniczne, Sabina doradza klientom, natomiast Jędrzej wdraża nowe pomysły na rozwój firmy i odpowiada za promocję.  

Sabina Sękowska

Czuwa nad kontaktem z klientami. Chętnie doradza i pomaga dobrać ofertę. Odpowiada za organizację.

Jędrzej Sękowski

Testuje i wprowadza nowe rozwiązania. Na co dzień zajmuje się marketingiem.

Włodek Sękowski

Dba o to, by wszystkie samochody docierały na wyznaczoną godzinę. Podejmuje się spraw technicznych.

Nasza przystań

Przystań Sękowski Kajaki znajduje się na samym brzegu rzeki Wdy w Czarnej Wodzie. Udostępniamy zamknięty parking dla wszystkich zmotoryzowanych, duże pole biwakowe z dostępem do prądu oraz toalety.

W okolicy znajdziesz również: bank, sklep, restaurację i aptekę. Poza infrastrukturą czekają na Ciebie także takie przyjemności jak: ścieżki rowerowe, basen i przepiękne sosnowe bory pełne grzybów. Wszystko pod ręką.

Kajaki Sękowski w liczbach:

  • 21 obsługiwanych tras
  • 50 000+ klientów indywidualnych
  • 7 000+ zorganizowanych spływów grupowych
  • 25 000+ wypożyczonych kajaków
  • Skorzystaj z naszej oferty i przeżyj niezapomniane chwile z rodziną i przyjaciółmi. Spróbuj, a będzie to wstęp do wspaniałej przygody, którą być może będziesz chciał kontynuować.